unicefkartkidlafirm.pl oferując swoje usługi wykorzystuje tak zwane ciasteczka. Zobacz naszą politykę cookies
Zgadzam się

Często zadawane pytania

Co się stanie, jeśli błędnie wypełniłem/wypełniłam zamówienie?

Należy jak najszybciej skontaktować się z nami: telefonicznie lub przez e-mail. Jeśli karty nie zostały jeszcze wydrukowane i/lub wysłane, zamówienie można zmienić.

Czy można otrzymać próbkę kartki?

W celu otrzymania wybranej próbki kartki prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta (34) 318 36 76 lub pod adresem e-mail info@unicefcards.pl

Jak sprawdzić koszt zamówienia w przypadku zamówienia kartek z nadrukiem?

Wszystkie zamówienia na kartki z nadrukiem są wyceniane indywidualnie przez nasz Dział Obsługi Klienta. Nasz Pracownik skontaktuje się z Tobą po złożeniu zamówienia, aby potwierdzić koszt usługi. Cennik usług związanych z nadrukiem jest dostępny tutaj. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta (34) 318 36 76

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Kartki zostaną dostarczone pocztą w ciągu 4 dni roboczych jeśli zostały zamówione bez dodatkowego nadruku. Kartki z nadrukiem są od razu drukowane (po akceptacji wersji podglądu) i dostarczane w ciągu 10 dni roboczych.

Czy kartki zawierają koperty?

Wszystkie kartki są dostarczane wraz z odpowiednimi kopertami. Koszt koperty jest wliczony w cenę kartki.

Czy jest możliwy indywidualny nadruk na pierwszej i ostatniej stronie kartki?

Standardowo nadruk na kartkach jest wykonywany wewnątrz kartki (na drugiej i trzeciej stronie). Na wybranych kartkach jest możliwość nadruku logo firmy na pierwszej stronie. W przypadku tego typu usługi prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta. Nie ma możliwości zmiany i nadruku na ostatniej stronie kartki UNICEF. W przypadku kartki na indywidualne życzenie, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Czy otrzymam projekt nadruku życzeń i logo przed realizacją zamówienia?

Po złożeniu zamówienia z nadrukiem, otrzymasz na wskazany adres e-email przygotowany przez nasz Dział Graficzny projekt nadruku kartki. Po otrzymaniu projektu nadruku możesz jeszcze wprowadzić zmiany w tekście, czcionce lub kolorze. Kartki są zadrukowywane dopiero, po otrzymaniu Twojej akceptacji projektu. Wszystkie projekty nadruku wykonujemy GRATIS!