unicefkartkidlafirm.pl oferując swoje usługi wykorzystuje tak zwane ciasteczka. Zobacz naszą politykę cookies
Zgadzam się

Wasze wsparcie

Dzieci to nasza przyszłość. Trudno pogodzić się z tym, że są na świecie miejsca, gdzie dzieci umierają z głodu lub z braku podstawowych szczepień. Współczesny świat jak nigdy dotąd targany jest konfliktami zbrojnymi, podczas których w niedopuszczalny sposób wykorzystywane są dzieci. Na szczęście nie brakuje ludzi, którym los milionów dzieci nie jest obojętny. Cieszy mnie niezmiernie fakt, iż coraz więcej firm wybiera karty UNICEF, a społeczna odpowiedzialność biznesu to nie tylko puste słowa. 

Dziękując za Państwa wsparcie, chciałbym podkreślić, że żaden projekt, żadna kampania czy akcja prowadzona przez UNICEF nie byłaby możliwa bez Państwa. Mam na myśli Darczyńców indywidualnych, ale także naszych Partnerów i Firmy, które równie mocno angażują się w działania na rzecz ratowania życia dzieci w odległych zakątkach świata. 

Zapraszam Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą kartek UNICEF dla firm. Nowa kolekcja świąteczna została przygotowana we współpracy z naszym partnerem sprzedażowym, firmą Belarto Polska (wcześniej Calligraphen Polska). Każda kupiona przez Państwa karta UNICEF to realna pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom. 

Dziękuję za każdą zakupioną kartkę i chęć pomocy innym.